Eladó ház Nyírmada 96 nm
Eladó ház Nyírmada 96 nm
Eladó ház Nyírmada 96 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 8995009
Referenciaszám: 698900805
Frissítve: 1 napja

Nyírmada eladó családi ház 3 szobás: 17,5 millió Ft

17,5 millió Ft
182,3 ezer Ft/m²
96 m²
Alapterület
4390 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladóvá vált ez a 3 szobás, 96 nm-es családi ház Nyírmadán, 4390 nm-es telekkel, REÁLIS ÁRON! FIGYELEM: A TELJES BÚTORZAT AZ ÁRBAN! Jellemzői: - 1980-ban épült téglából - a kamra és főzőfülke kivételével műanyag nyílászárók - 10 nm-es terasz - 17,5 nm-es kazánház - különálló autógarázs - részben alápincézett - vegyes tüzelésű és gázkazán is rendelkezésre áll - palatetős - a porta mérete kiváló gazdálkodási lehetőséget nyújt - csendes környék - tehermentes CSOK, FALUSI CSOK IGÉNYELHETŐ! További részletek telefonon.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozottcsatornaétkezőgarázsgázkamraösszkomfortosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Jeszenszki Zoltán
Newex Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 676 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 59 070 Ft
Második évtől
75 312 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.