+11 fotó
Hirdetéskód: 8878709
Referenciaszám: H513314
Frissítve: 2 napja
Öcs eladó családi ház 3 szobás: 41,9 millió Ft
41,9 millió Ft
445,7 ezer Ft/m²
94 m²
3000 m²
3 szoba
Csend és kényelem Öcs szívében.
Eladásra kínálunk Öcsön egy családi házat nagy telekkel, amely különleges elhelyezkedésének köszönhetően elszeparált, mégis a falu központjában található. Ideális választás mindazok számára, akik nyugalomra vágynak, ugyanakkor fontos számukra, hogy minden könnyen és gyorsan elérhető legyen.
A 94 nm-es lakóház 3 és fél szobás, jó elosztású, és egy felújítással igazi álomotthonná válhat. A tágas helyiségek és a nagy telek számos lehetőséget kínálnak családok vagy akár befektetők számára is.
Helyiségek méretei:
• Szoba: 23 nm
• Szoba: 23 nm
• Nappali: 21 nm
• Előszoba: 8,8 nm
• Félszoba: 6,9 nm
• Kamra: 3,1 nm
• Konyha: 3,6 nm
• Fürdőszoba: 3,6 nm
A telken további 2 felújítandó épület is található, így az ingatlan kiváló lehetőséget biztosít akár három különálló lakóegység kialakítására. Ez remek választás lehet többgenerációs együttéléshez, vendégház kialakításához vagy befektetési célra is.
A ház elhelyezkedése és adottságai kiváló lehetőséget nyújtanak egy csendes, mégis központi fekvésű otthon vagy akár több lakásos ingatlan megvalósítására.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Családi ház
Cserépkályha
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
180 318 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6