Eladó ház Örkény, Nagykörösi utca 1/a 75 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9021884
Feltöltve: ma

Örkény eladó családi ház 2 szobás: 49 millió Ft

49 millió Ft
653,3 ezer Ft/m²
75 m²
Alapterület
450 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Eladó, teljeskörűen felújított családi ház Örkényen – különálló telekkel, kiváló elhelyezkedéssel Örkényen eladó egy teljeskörűen felújított, kb. 75 m²-es családi ház, 450 m²-es, önálló, teljesen körbekerített telken. Az ingatlanban: 2 szoba, amerikai konyhás nappali, tágas fürdőszoba található. A házhoz elöl és hátul is fedett terasz tartozik. A felújítás során: teljes tetőcsere történt, teljesen új villany- és vízvezetékek kerültek beépítésre, új gáz cirkófűtés került kialakításra radiátorokkal, minden burkolat megújult, 10 cm külső szigetelést kapott az épület, megtörtént a külső színezés, új műanyag nyílászárók kerültek beépítésre redőnnyel és szúnyoghálóval. A nappali, a konyha és a fürdőszoba járólapos, míg a szobák parkettás burkolatot kaptak. A telek teljesen különálló, nincs közös udvar vagy közös használat. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: középiskola, óvoda, park, játszótér, sportpálya mindössze kb. 2 perc sétával elérhető, a városközpont pedig nagyjából 5 perc gyalog. A ház várhatóan néhány héten belül költözhető. A felújítási munkálatok nagy része már elkészült, jelenleg főként külső és udvari befejezések vannak hátra. Fontos: A hirdetésben szereplő képeken látható bútorok, berendezések és dekorációk kizárólag látványtervek és illusztrációk, nem képezik az ajánlat részét.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Terasz:
50 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető