Eladó ház Osztopán 77 nm
Eladó ház Osztopán 77 nm
Eladó ház Osztopán 77 nm
+17 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9012095
Referenciaszám: M329278
Feltöltve: ma

Osztopán eladó családi ház 3 szobás: 27,7 millió Ft

27,7 millió Ft
357,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
77 m²
Alapterület
4625 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Osztopán központjának egyik csendes utcájában, 4625 m2-es telken, 77,4 m2-es családi ház eladó! A rendezett, összközműves ház tágas portán épült, vegyes falazatú, cserép fedésű, külső nyílászáróinak egy részét a tulajdonos már hőszigetelt műanyag nyílászárókra cserélte. A családi otthon bejárata előtt kellemes terasz-, a lakásban 3 szoba, előszoba, konyha, kamra, fürdőszoba kerültek kialakításra. Az épület gázzal történő fűtése konvektorokon keresztül történik. A szobák padló-, illetve pvc. burkolattal-, az előszoba és a kiszolgáló helyiségek cementlappal burkoltak. Az udvaron, a falusi porták megszokott melléképületei - nyári konyha, pince, egyéb gazdasági épületek um. ólak, istálló, pajta, stb. - valamint garázs találhatóak. Olyan családoknak ajánlom az ingatlant, akik - élve a fent felsorolt gazdasági épületek- és a tágas telek kínálta lehetőségekkel - szívesen gazdálkodnának, szeretik a nyugalmas, csendes falusias környezetet! Mindezek mellett a településen iskola, óvoda, teljeskörű egészségügyi ellátás, háziorvosi rendelő, gyógyszertár működik, élelmiszer- és egyéb boltok szintén megtalálhatóak. A megyeszékhely és a Balatonhoz pedig egyaránt kb. 30 km-en belül elérhető, ahova rendszeres autóbuszjárat biztosított. Amennyiben fenti ingatlan elnyerte tetszését, keressen bizalommal! Igény esetén a vásárláshoz díjmentes hitelügyintézést biztosítunk - az OTP. Ingatlanpont ajánlásával!