Eladó ház Osztopán 108 nm
Eladó ház Osztopán 108 nm
Eladó ház Osztopán 108 nm
+12 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9014617
Referenciaszám: 54739
Feltöltve: ma

Osztopán eladó családi ház 3 szobás: 48 millió Ft

48 millió Ft
444,4 ezer Ft/m²
108 m²
Alapterület
1041 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
A LIDO HOME KAPOSVÁR eladásra kínálja a OSZTOPÁNBAN lévő családi házát! A LIDO HOME KAPOSVÁR által kínált OSZTOPÁNI családi ház jellemzői: KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN! Eladó Osztopán csendes, rendezett részén egy igényesen, teljeskörűen felújított 84 m2-es családi ház, amely teljes berendezéssel együtt várja új tulajdonosát. A házhoz gondozott 1041 m2-es telek tartozik Az ingatlan praktikus elrendezésű, 3 szobával, konyhával, fürdőszobával, előszobával, valamint egy kellemes terasszal rendelkezik. A házhoz garázs is tartozik, az udvar pedig részben térkövezett, továbbá egy ásott kút is megtalálható a telken. Az otthon kiváló választás lehet családok számára vagy akár nyugodt vidéki életre vágyóknak is. Amennyiben a LIDO HOME KAPOSVÁR által eladásra kínált OSZTOPÁNI CSALÁDI HÁZ vagy bármely a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal. Vásárolna, de nincs rá keret ? Kollégám az új rendelkezésekre is figyelemmel díjmentes, bank semleges, hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére ! LIDO HOME: - Ingatlanok egy életen át !