+15 fotó
Hirdetéskód: 8945863
Referenciaszám: 334560
Frissítve: 25 napja
Pápa eladó családi ház 2+1 fél szobás: 42,5 millió Ft
42,5 millió Ft
559,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
76 m²
500 m²
2+1 fél szoba
Eladó Ház, Pápa 42.500.000 Ft
Eladó Pápán egy 76 nm-es családi ház.
Az 1969-ben épült ingatlan Pápa egyik csendes részén, az Erzsébetvárosban található.
Falazata tégla, a födém vasbetongerendás, így alkalmas tetőtér beépítésre.
Az épületbe belépve a folyosóról jobbra nyílik két szoba, balra a félszoba, fürdőszoba káddal, és zuhanykabinnal, a WC, valamint a konyha található egy használható méretű kamrával.
A nyalászárók műanyagra lettek cserélve.
A cserépfedés régi, azonban nem igényel azonnali cserét, még évekig szolgálhatja az új tulajdonost.
Az épület jelenleg csak egy gyermekes CSOK+-ra elégséges méretű, de akár a tetőtér beépítésével, akár egy további szoba hozzáépítésével bővíthető, a lehetőség adott.
Az ingatlanhoz tartozik egy kb. 25nm-es melléképület, ahol a vegyestüzelésű kazán is helyet kapott, a gázkazán és a villanybojler a fürdőben került telepítésre.
A telken termő gyümölcsfák biztosítanak friss gyümölcsöt, és adnak árnyékot.
Az ingatlan azonnal birtokba vehető.
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Központi fűtés
1969
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 256 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
182 901 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.