Eladó ház Pilis 73 nm
Eladó ház Pilis 73 nm
Eladó ház Pilis 73 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 8970837
Referenciaszám: HZ070749-5199220
Frissítve: ma

Pilis eladó családi ház 4 szobás: 19,9 millió Ft

19,9 millió Ft
272,6 ezer Ft/m²
73 m²
Alapterület
1843 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Pilisen, nyugodt és csendes környezetben eladó egy 73 m²-es, 4 szobás családi ház, amely egy hatalmas, 1843 m²-es telken helyezkedik el Helyiségek: ️ 4 szoba ️ konyha előtér ‍️ folyosó fürdőszoba WC-vel Műszaki jellemzők: fűtés: elektromos panelek melegvíz: villanybojler teljesen felújított villanyhálózat (új rézkábelezés) ️ új tetőszerkezet cserepeslemez fedéssel fúrt kút az udvaron emésztő rendszer (csatorna nincs) Telek és udvar: 1843 m² – tágas, körbekerített és rendezett állattartásra alkalmas ólak kiváló lehetőség gazdálkodásra vagy kisebb állattartásra Környezet: csendes, nyugodt környék rendezett, barátságos szomszédság Közlekedés és infrastruktúra: Budapest kb. 35–40 perc autóval rendszeres vonatjáratok a fővárosba óvoda, iskola boltok, gyógyszertár orvosi rendelő – minden elérhető a mindennapokhoz Ideális választás azoknak, akik nyugodt, természetközeli környezetben szeretnének élni, nagy telekkel és sok lehetőséggel! További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Érd.:Zeffer Norbert 06307299593 Referencia szám: HZ070749

Építés éve:
2000
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép