Eladó ház Pilis 237 nm
Eladó ház Pilis 237 nm
Eladó ház Pilis 237 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 9000663
Referenciaszám: 181479-5220832
Feltöltve: 5 napja

Pilis eladó családi ház 7 szobás: 29 millió Ft

29 millió Ft
122,4 ezer Ft/m²
237 m²
Alapterület
2601 m²
Telek
7 szoba
Szobák száma
Pilis csendes utcájában eladó 2 db építési telek – kész tervekkel, egyik telken szerkezetkész házzal! Pilis nyugodt, családias részén, a Jávorka Ádám utcában eladó két különálló építési telek: 1298 m²-es telek 1303 m²-es telek Mindkét telekre elkészültek az építési tervrajzok, amelyek 2x2 lakásos (összesen 4 lakásos) társasház építésére alkalmasak. Jelenlegi állapot: Telekalakítás folyamatban Az egyik telken már megkezdődött az építkezés: a ház tető alatt, szerkezetkész állapotban van Közművek: az egyik telken gáz és csatorna rendelkezésre áll A környék csendes, rendezett, ideális családi otthon vagy befektetési projekt megvalósítására. Az ingatlan külföldre költözés miatt eladó. Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó pilisi családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.

Építés éve:
2026
Energetikai besorolás:
B

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Buczkó Sándor
Open House - Openhouse Monor Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 467 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 97 887 Ft
Második évtől
124 803 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.