Eladó ház Pilisvörösvár 501 nm
Eladó ház Pilisvörösvár 501 nm
Eladó ház Pilisvörösvár 501 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9006053
Referenciaszám: HZ031333
Feltöltve: 2 napja

Pilisvörösvár eladó családi ház 7 szobás: 199 millió Ft

199 millió Ft
397,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
501 m²
Alapterület
612 m²
Telek
7 szoba
Szobák száma
Pilisvörösváron, a Pilis egyik legfelkapottabb kisvárosában eladó egy több funkciót kínáló ingatlan, amely kiváló lehetőséget nyújt lakhatásra és üzleti célra egyaránt. A 261 m² hasznos alapterületű főépület három szinten 6 különálló apartmanból áll, melyek mindegyike saját fürdőszobával és konyhával rendelkezik. Az apartmanok könnyedén összenyithatók, így a befektető rugalmasan alakíthatja az ingatlant a jövőbeni céljainak megfelelően. Az apartmanok akár hosszú távú bérbeadásra, vagy rövid távú kiadásra is kiválóan alkalmasak. Az ingatlanhoz egy 34 m²-es pince is tartozik, amely további hasznosítási lehetőségeket rejt magában.

Tulajdonságok

Típus:
Fűtés:
Építés éve:
1980
Erkély:
87,3 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 00

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 671 706 Ft
Második évtől
856 405 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.