Eladó ház Pócsmegyer, Surány 100 nm
Eladó ház Pócsmegyer, Surány 100 nm
Eladó ház Pócsmegyer, Surány 100 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 7303449
Referenciaszám: 3452
Frissítve: 6 napja

Pócsmegyer eladó családi ház 5 szobás: 82 millió Ft

82 millió Ft
820 ezer Ft/m²
100 m²
Alapterület
771 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Budapest közelében, a vadregényes Szentendrei-szigeten, Surány egyik legszebb részén kínálunk megvételre egy 771 nm-es saroktelken elhelyezkedő, 1998-ban épült, frissen felújított, önálló családi házat. Az ingatlan 3 szintes, összesen bruttó 120 nm alapterületű (pincével együtt), praktikus elosztású: 4 szoba + amerikai konyhás nappali, valamint duplakomfort biztosítja a kényelmes mindennapokat. A ház cirkófűtéses, tehermentes, és lakóház besorolásának köszönhetően hitelezhető! A Pilisi hegyekre rálátás különleges hangulatot ad az otthonnak, ideális választás mind állandó lakhatásra, mind hétvégi háznak. Extrák: • 10 cm-es Dryvit szigetelés • Vadonatúj Ariston kondenzációs kazán és bojler • 640 x 320 cm-es, gépesített, fedett (kinyitható) medence, 125 cm mélységgel • Elektromos kapu • Riasztórendszer • Automata öntözőrendszer • Fúrt kút • Fűtött pince Nyugodt, természetközeli környezet, mégis könnyű megközelíthetőség Budapest irányába. Irányár: 82 millió Ft Érdeklődni: 06 30 494 3255 Az ingatlanról még több kép és alaprajz az Otthon Pláza weboldalán tekinthető meg.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
3
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1998
Terasz:
8 m²
Energetikai besorolás:
B
amerikai konyhabeépített konyhabútorbeépített szekrénycsendesduplakomfortosétkezőgázhőszigeteltinternetjó beosztásúkábeltévékertkocsibeállómedenceösszkomfortospanorámapinceredőnysaját parkolószigeteltteraszvilágosvillanyvízvízórás