+16 fotó
Hirdetéskód: 8937904
Referenciaszám: 360011009-242
Frissítve: 16 napja
Pomáz eladó családi ház 5 szobás: 249 millió Ft
249 millió Ft
1,31 millió Ft/m²
190 m²
930 m²
5 szoba
POMÁZ HÁZ 190 NM 5 SZOBA PANORÁMA
LUXUS ÉLETÉRZÉS POMÁZON A FELHŐK FELETT!
Pomázon a Majdánon ajánlom ezt a minden igényt kielégítő ,csodás panorámát nyújtó, nagy méretű, nagyrészben sík telekkel rendelkező, nappali+4 szobás, újszerű állapotú ,garázsos családi házat.
A családi ház főbb paraméterei
• 930nm-es,örök panorámás telek
• a ház hasznos alapterülete 190nm +36nm fedett terasz biztosítja a kényelmet
• prémium műszaki tartalommal épült 2019-ben,15 centis hőszigeteléssel
• Elosztása az utcaszinten nagyméretű garázs, tároló, gépészeti helyiség, mosókonyha, WC, és egy dolgozónak vagy edzőszobának is használható helyiség
• az udvari szinten mely szinteltolással, néhány lépcsőn keresztül közelíthető meg egy tágas napfényes teraszkapcsolatos nappali-étkező, szeparált, gépesített konyha,3 hálószoba (ebből kettő teraszkapcsolatos),2 tágas fürdőszoba, külön helyiségben WC, és gardrób szoba
• nagy teljesítményű Panasonic hőszivattyú gondoskodik a fűtésről, hűtésről, meleg víz ellátásról
• 3 rétegű műanyag nyílászárók kerültek beépítésre szúnyoghálóval felszerelve
• alumínium redőnyök segítik az árnyékolást,
• padló és mennyezet fűtés , nyáron mennyezet hűtés biztosítja a kellemes hőérzetet
• a kedvező rezsiköltséget a modern, gazdaságos technológián (távolról vezérelhető rendszer) túl a H tarifa is segíti
• helyiségeként önállóan vezérelhető termosztátok vannak
• programozható melegvíz keringtetés
• a családi ház hatalmas ablakfelületeinek, és a déli tájolásnak köszönhetően egész nap világos, természetes fényben gazdag