Eladó ház Salgótarján, Zagyvapálfalva 180 nm
Eladó ház Salgótarján, Zagyvapálfalva 180 nm
Eladó ház Salgótarján, Zagyvapálfalva 180 nm
+17 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9005420
Referenciaszám: M328995
Feltöltve: 1 napja

Salgótarján eladó családi ház 3+2 fél szobás: 60 millió Ft

60 millió Ft
333,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
180 m²
Alapterület
1017 m²
Telek
3+2 fél szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Eladó családi ház Salgótarjánban, kiváló állapot, tágas terek! Salgótarjánban eladásra kínálunk egy 180 nm-es, pince-földszint-tetőtérbeépítéses, kiváló állapotú családi házat, amely ideális választás nagyobb családok számára vagy akár több generáció együttélésére is. Az ingatlan praktikus elrendezésű és világos, tágas terekkel rendelkezik: Pince szint: kazánház és tároló Középső szint: egybenyitott konyha-étkező, nappali, hálószoba, fürdőszoba, wc, kamra. Tetőtér: 2 külön nyíló szoba , nappali, fürdőszoba, közlekedő. A ház gázcirkó fűtéssel rendelkezik, ami gazdaságos és kényelmes megoldást biztosít. Kiemelt extrák: Hátul nagy, fedett terasz, ideális pihenéshez vagy családi összejövetelekhez. Elől két nagy erkély Megkímélt, nagyon jó állapot, azonnal költözhető A környék nyugodt, mégis jól megközelíthető, így tökéletes választás mindennapi élethez. Ez az ingatlan remek lehetőség azok számára, akik egy tágas, jól kialakított otthont keresnek kompromisszumok nélkül. További információért és megtekintésért keressen bizalommal!