+7 fotó
Hirdetéskód: 7589086
Frissítve: 2 éve
Sarkad eladó családi ház 2 szobás: 8,7 millió Ft
8,7 millió Ft
96,7 ezer Ft/m²
90 m²
700 m²
2 szoba
Sarkadon, jó állapotú 2 szobás téglaház eladó
Sarkadon egy csendes kis utcában, a központtól mintegy 10 percre, eladásra kínálunk egy téglafalazatú 2 szobás 90 nm-es jó állapotú kertes családi házat.
A lakóházban 2 szoba, fürdőszoba, külön WC, konyha, ebédlő, folyosó és kamra helyiségek találhatóak. A 700 nm-es telken egy melléképület található.
A lakóház fűtése kétféleképpen megoldott, vegyestüzelésű kazánnal illetőleg egy gázkazánnal, a melegvizet egy hőtárolós gázbojler szolgáltatja.
Földterület nagysága: 700 M 2
Felszerelés:
Csatorna, Csendes, Gáz, Jó elosztású, Kamra, Kert, Központi fűtés, Laminált parketta, Melléképület, Összkomfortos, Terasz, Villany, Víz
Tulajdonságok
Családi ház
1
Jó állapotú
Központi fűtés
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Eladó Ház Ingatlaniroda Az iroda összes hirdetése
+36 30 489 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
37 441 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Eladó Ház Ingatlaniroda Az iroda összes hirdetése
+36 30 489 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Eladó Ház Ingatlaniroda Az iroda összes hirdetése
+36 30 489 9