Hirdetéskód: 8890744
Feltöltve: 3 hónapja
Sarród eladó családi ház 4+1 fél szobás: 66,14 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 360 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
66,14 millió Ft
413,4 ezer Ft/m²
183 727 Euro
1 148,29 Euro/m²
160 m²
1870 m²
4+1 fél szoba
ELADÓ FELÚJÍTOTT CSALÁDI HÁZ – SARRÓD, FŐ UTCA 3 generációnak alkalmas.
ELADÓ FELÚJÍTOTT CSALÁDI HÁZ – SARRÓD, FŐ UTCA
3 generációnak alkalmas • nagy telek • külön lakrész • azonnal költözhető
HITELMENTES INGATLAN
Sarródon, a Fő utcában eladó egy 6 éve teljes körűen felújított, nagy terekkel rendelkező családi ház, amely akár három generáció együttélésére is ideális. Az ingatlan azonnal költözhető, tehermentes, rendezett tulajdonviszonnyal.
Főbb felújítások (6 éve):
Új nyílászárók
Teljes víz- és villanyvezeték csere
Új aljzatbeton és burkolatok
Friss vakolat, 10 cm hőszigetelés, nemesvakolat
Hőszigetelt gipszkarton álmennyezet
Körülbelül 4 éves, újszerű konyhabútor
Fő épület – kb. 160 m²
4 szoba
2 fürdőszoba
2 bejárat
Tágas, világos terek
Különálló lakrész – 52 m² + pince
Külön bejárat
Konyha, étkező
Fürdőszoba
30 m² nappali
Belső felújítás befejezés előtt (festés előtt áll)
Ideális külön generációnak, vendégháznak vagy akár kiadásra.
További jellemzők:
Fedett kapualj
Filagória
Nagy garázs
1870 m²-es telek
Azonnal költözhető
Hitelmentes
Rezsi és fűtés:
Konvektoros fűtés
Meleg víz: gáz + villanybojler
Kb. 30 000 Ft/hó átalány, elszámoláskor visszajárással
Igénybe vehető támogatások:
Falusi CSOK
Fűtéskorszerűsítési támogatás
Energiahatékonysági fejlesztés
Tetőfelújításra akár 50% támogatás
Ár: 69 999 000 Ft
Hitelmentes
Azonnal költözhető
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújított
Gáz (konvektor)
1926
20 m²
A++
Nincs
50 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel