Eladó ház Siófok, Balatonkiliti 150 nm
Eladó ház Siófok, Balatonkiliti 150 nm
Eladó ház Siófok, Balatonkiliti 150 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9012193
Referenciaszám: 54670
Feltöltve: ma

Siófok eladó családi ház 4 szobás: 79 millió Ft

79 millió Ft
526,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
150 m²
Alapterület
591 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Kétszintes, jó állapotú családi házat kínál ügyfeleinek megvételre Siófok Balatonkiliti városrészében, kiváló helyen a LIDO HOME ingatlan iroda. Az összkomfortos ház 1985-ben épült, 2006-ban felújították, műanyag nyílászárós, 150 m2 alapterületű, az udvara 591 m2. Fűtése gáz círko kazánnal megoldott. A földszinten van egy 22 m2-es nappali, hálószoba, konyha, az emeleten további két szoba, fürdővel, dolgozószobával. Az ingatlan Kiliti népszerű környékén található, nemrég épült házak szomszédságában, közelben iskola, boltokkal. A siófoki bevásárló központ (Aldi, Tesco, stb..) és az M7-es autópálya lejárója kb. 1 km, a Balatonpart és a vasútállomás 5 km. A ház állandó lakhatásra kiváló, de nyaralónak is jó megoldás lehet. (Ezen az ingatlanon túl több, mint ezer egyéb ingatlant is ajánlunk a Balaton Déli partján. Hívjon telefonon, vagy küldjön e-mailt arról, hogy pontosan mit is keres?) Amennyiben a siófoki családi ház, vagy a kínálatunkban található egyéb ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon telefonon. - Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégánk díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel segít Önnek! LIDO HOME – Ingatlanok egy életen át! Hétvégén is állunk rendelkezésére!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1985
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornagarázsgázkertösszkomfortosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel