+17 fotó
Hirdetéskód: 8997100
Referenciaszám: MH988
Frissítve: 5 napja
Siófok eladó családi ház 5 szobás: 123,9 millió Ft
123,9 millió Ft
1,13 millió Ft/m²
110 m²
365 m²
5 szoba
Siófokon kivételes adottságokkal, családi ház eladó!
MH988
Siófokon kivételes adottságokkal, családi ház eladó!
rendkívül jó adottságok, igényes, modern ingatlan
galériás nappali
azonnal költözhető
azonnal birtokba vehető
jogilag rendezett, tehermentes ingatlan
Siófok - Fokihegy
Hívj bátran, egyeztessünk időpontot, és körbe vezetlek, egy igazán lenyűgöző, klassz helyen!
Az ingatlan előre megbeszélt időpontban hétvégén is megtekinthető!
Otthon Start Program igénybe vehető!
Főbb jellemzők:
1) a családi ház: 110 nm, kétszintes.
2) elosztása: világos – tágas terek, előtér + 4 szoba + amerikai konyha nappali + étkező + duplakomfort ( 2 fürdő + 2 wc ).
3) tájolása: D-i.
4) villanyhálózat: réz.
5) több ponton záródó bejárati ajtó, minőségi beltéri ajtók, és műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, melyek redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek.
6) az otthon melegére több alternatíva jellemző. Nagyteljesítményű klíma, kandalló és gázcirkó fűtés biztosítja radiátor hőleadással.
7) melegvíz ellátást gázkazán szolgáltatja.
8)internet: one
9) klíma ( hűtő – fűtő )
10) minőségi burkolatok minden helységben.
A lakás energetikai minőség szerinti besorolással, energetikai tanúsítvánnyal jelenleg még nem rendelkezik.
Épület / telek
11) telek mérete: 365 nm, sík terület.
12) családi ház: tégla, 15 cm szigeteléssel.
13) tető szintén szigetelt.
14) építési év: 2018 évben
15) beton alapra épült, ami szintén szigetelt.
16) a terület méretének köszönhetően grillezésre, bográcsozásra a hely kialakítható.
17) gyermekorientált környék, jó lakóközösséggel.
18) gyerekek részére medence, játszóház trambulin elhelyezhető.
Infrastruktúra:
19) minden, ami a megélhetéshez szükséges perceken belül elérhető.
Siófok – Fokihegy kedvelt környék, iskola, óvoda, bölcsőde, üzletek, boltok, posta, vásárlási lehetőség, éttermek, strand, Ezüstpart, belváros perceken belül elérhető.
20) M7 autópálya pár percnyi távolságra.
21) Székesfehérvár 20 perc, Budapest 50 perc alatt elérhető.
Várom hívását!
Tulajdonságok
Családi ház