+12 fotó
Hirdetéskód: 9018795
Referenciaszám: 702601229
Feltöltve: ma
Somoskőújfalu eladó családi ház 2+1 fél szobás: 8,5 millió Ft
8,5 millió Ft
125 ezer Ft/m²
68 m²
350 m²
2+1 fél szoba
Saját ízlésed szerint alakítható ház Somoskőújfalun
Somoskőújfalun, a falu központjában eladó egy 68 nm-es, felújítandó családi ház 350 nm-es telken.
A házban 2,5 szoba, folyosó, konyha, kamra és fürdőszoba található, valamint a ház alatt egy 5 nm-es pince is van. Az ingatlan vegyes falazatú (kő, tégla, vályog), tehermentes, egy tulajdonostól eladó.
Teljes felújítást igényel, korábban csőtörés történt, emiatt a fürdőszobánál a tető beázott. Jelenleg az áram ki van kapcsolva, a gázórát leszerelték, tartozás nincs az ingatlanon és a közműveken. Az órákat, csak vissza kell hozatni. Az ár alkuképes.
A ház ideális lehet azoknak, akik saját ízlésük szerint szeretnék felújítani otthonukat, vagy befektetőknek, akik szeretnének egy központi, de csendes helyen fekvő ingatlant alakítani.
A telek mérete lehetőséget ad kis kert kialakítására, ahol akár kerti pihenő, zöldséges vagy virágoskert is létrehozható. A központi elhelyezkedésnek köszönhetően minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető, mégis nyugodt, családias környezetben élhetnek az új tulajdonosok.
Megtekintés egyeztetéséhez kérem, hívja a megadott telefonszámot.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 186 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
36 580 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.