+17 fotó
Hirdetéskód: 8998675
Referenciaszám: 395659
Frissítve: ma
Soponya eladó családi ház 3+1 fél szobás: 35 millió Ft
35 millió Ft
479,5 ezer Ft/m²
73 m²
1043 m²
3+1 fél szoba
Eladó családi ház Soponya, 73nm, 35.000.000Ft - központhoz közel
Vh-004819. Soponyán, központhoz közeli, de mégis csendes részen felújított, 73m2 hasznos alapterületű, vegyes falazatú ház 1043m2-es telken eladó!
Az ingatlan eredetileg az 1960-as években épült vályog falazattal, majd a későbbiekben a ház oldalához, illetve hátsó részéhez hozzáépítésre kerültek plusz helyiségek tégla falazattal (hagyományos és B30). Az elmúlt évek során teljeskörű felújításon esett át, mely magába foglalja a víz,-és villanyvezeték, burkolatok, illetve a nyílászárók cseréjét.
A melegvíz ellátást új, Ariston bojler biztosítja, a fűtést pedig hűtő-fűtő klímák szolgáltatják. Eredetileg gázkonvektoros fűtése volt az ingatlannak, így a gázcsövek még megtalálhatók minden helyiségben, illetve 2 kémény is rendelkezésre áll.
A villanyhálózat 3x32A kapacitású, továbbá H-tarifás óra is bekötésre került.
A tetőszerkezet felújítása megtörtént és új cserépfedést kapott. A födémen üveggyapot, a homlokzaton pedig 5cm vastagságú szigetelés található.
Elosztását tekintve 73m2 hasznos alapterületű. Előszoba-folyosó, nappali, 2 szoba, konyha-étkező, fürdőszoba és egy tároló szoba került kialakításra.
A telek 1043m2, körülbelül a fele körbekerített, található rajta egy régebbi melléképület és garázs is.
Eladási irányár: 35 M Ft
Energetikai tanúsítvány beszerzése folyamatban van.
Ha felkeltette érdeklődését, hívja irodánkat bizalommal, éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395659