+16 fotó
Hirdetéskód: 9010644
Frissítve: ma
Szada eladó családi ház 3+1 fél szobás: 118,99 millió Ft
118,99 millió Ft
743,7 ezer Ft/m²
160 m²
1080 m²
3+1 fél szoba
Szadán eladó családiház
Különleges hangulatú családi ház hatalmas telekkel Szada egyik legjobb részén!
Szada csendes, nyugodt, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező részén kínálunk megvételre egy 2006-ban épült, egyedi karakterű, nettó 160 nm-es családi házat, 1080 nm-es rendezett saroktelken.
Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik szeretnének a természet közelében élni, de fontos számukra a gyors megközelíthetőség és a jól használható, tágas élettér is.
A ház legfőbb előnyei:• világos, napfényes belső terek• különleges fa mennyezeti kialakítás• nagy méretű, déli fekvésű terasz• praktikus, jól alakítható elrendezés• hatalmas, intim kert
Elosztás:
Földszint:
tágas nappali
beépített konyhabútorral felszerelt konyha
kényelmes hálószoba
fürdőszoba
Emelet:Jelenleg egy nagy, egybefüggő tér található itt, amely igény szerint több hálószobává alakítható, így a ház könnyedén alkalmazkodik akár nagyobb család számára is.
Műszaki tartalom:
cirkófűtés
radiátoros és padlófűtés
fúrt kút
9 nm-es kerti tároló
nagy méretű garázs több autó számára
további parkolási lehetőség az udvarban
A kert rendezett, jól használható, ideális gyermekes családoknak, kertészkedéshez vagy akár pihenőkert kialakítására is.
Lokáció:Az ingatlan elhelyezkedése kiváló:
erdős terület néhány perc sétára
Szada központja, iskola, óvoda és boltok 1 km-en belül
M3-as autópálya gyorsan elérhető
Gödöllő és Veresegyház pár perc autóútra található
Ha egy otthonos, jó hangulatú, kiváló adottságokkal rendelkező családi házat keres Szadán, ezt az ingatlant mindenképpen érdemes megnézni!
További információért és megtekintésért keressen bizalommal akár hétvégén is
Tulajdonságok
Családi ház
2
Jó állapotú
Gázkazán
2006
40 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel