+11 fotó
Hirdetéskód: 8940737
Feltöltve: 1 hónapja
Szakcs eladó családi ház 1 szobás: 5,65 millió Ft
5,65 millió Ft
99,1 ezer Ft/m²
57 m²
1079 m²
1 szoba
Szakcs , Petőfi tér közelében
Szakcson az Ady Endre utca alatt kínálunk eladásra egy 57nm-es, 60-cm-es vályogból épült családi házat 1079nm-es telken.
Az ingatlan falazata száraz, egészséges. Külsőleg szép állapotú, teteje rendezett cseréptető.
Mivel évekig nem lakták, belsőleg felújítást igényel, de kisebb ráfordítással is beköltözhető.
Jelenleg fűtés nincs benne, ez vagy a korábbi vegyes kályha pótlásával, vagy elektromos berendezéssel, klímával megoldható a legegyszerűbben.
Közművek: villany, víz.
Az 57m2-es lakótérben egy tágas szoba, egy előszoba, egy étkezős konyha, és egy fürdőszoba + wc, továbbá az ezeket összekötő közlekedő helyiség találhatóak. Elrendezése okán egyedülállók, idősek, kisebb házba költözők, esetleg kisebb család számára kínál optimális, alacsony fenntartási költségű lakhatást. A belső elrendezés alakításával nappali + hálószobássá könnyen átalakítható a belső elrendezés.
A házhoz 1079m2-es telek tartozik, melyre gépkocsival megoldott a beállás. Dísz és veteményeskert, pihenőhely számára tágas hely áll rendelkezésre.
Szupermarket, gyógyszertár, orvosi ellátás, óvoda, iskola a településen, sétatávolságra elérhetőek. Az 50 méterre található buszmegállóból Dombóvárra és Tamásiba közlekednek menetrendszerinti járatok.
A település Somogy és Tolna határában,Dombóvártól 21 kilométerre északra helyezkedik el,több mint ezer lakosú község. A községben van háziorvosi szolgálat, gyógyszertár, általános iskola, óvoda, bevásárlási lehetőség.
Az ingatlanra a képeken látható, igény szerinti felújítás vár. Akár azonnal birtokba vehető.
A megadott telefonszámon várjuk érdeklődésüket!