Eladó ház Százhalombatta 101 nm
Eladó ház Százhalombatta 101 nm
Eladó ház Százhalombatta 101 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8897185
Frissítve: 7 napja

Százhalombatta eladó családi ház 3 szobás: 94,9 millió Ft

94,9 millió Ft
939,6 ezer Ft/m²
101 m²
Alapterület
720 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Százhalombatta központjában kínálunk megvételre egy 174 m² összterületű, 101 m² lakótérrel rendelkező, 3 szobás, tágas és világos családi házat, amely ideális választás mindazoknak, akik kényelmes, jól megközelíthető, mégis nyugodt otthont keresnek. A 720 m²-es telek igazi ritkaság a környéken: gondozott, óriási kerttel, épített medencével, valamint egy hangulatos, fedett terasszal, ahol a nyári esték garantáltan felejthetetlenek. A házhoz tartozik: 2 garázs – akár több autós családnak vagy vállalkozásnak is ideális 3 pincehelyiség – tárolásra, műhelynek vagy hobbihelyiségnek Frissen elkészült külső szigetelés és színezés – esztétikus megjelenés és energiatakarékosság Azonnal költözhető állapot – nem kell hónapokat felújítással tölteni A környék infrastruktúrája kiváló: a vasútállomás és a városközpont mindössze 10 perc sétára található, így a mindennapi ügyintézés és a közlekedés is rendkívül kényelmes. Ez az ingatlan tökéletes választás lehet családoknak, akik nagy térre, kertre és jó elhelyezkedésre vágynak – vagy bárkinek, aki értékeli a praktikus, mégis élménydús otthoni környezetet. Érdeklődjön üzenetben, vagy a megadott telefonszámon.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Házközponti
Terasz:
16 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornacsendesétkezőgarázsgázkamrakandallókertklímamedencemelléképületműhelyösszkomfortosparkettáspinceredőnyszigeteltteraszvillanyvíz