Eladó ház Szeged, Béketelep 116 nm
Eladó ház Szeged, Béketelep 116 nm
Eladó ház Szeged, Béketelep 116 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 8994240
Referenciaszám: HZ013124-5216921
Feltöltve: 9 napja

Szeged eladó családi ház 3 szobás: 86,9 millió Ft

86,9 millió Ft
749,1 ezer Ft/m²
116 m²
Alapterület
1312 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Szeged béketelepi részén kínálok megvételre egy kiváló állapotú, 1312 m²-es telken fekvő családi házat. Főbb adatok: főépület: 116 m², 3 szoba lakható melléképület: 20 m² önálló garázs: 15 m² tetőtér: beépíthető Műszaki jellemzők: fűtés: gázkonvektor + hűtő-fűtő klíma melléképületben fatüzelési lehetőség elektromos kapu folyamatosan karbantartott állapot Telek és extrák: 1312 m²-es, kiemelkedően nagy telek hangulatos szőlőlugas – saját borkészítéshez is ideális boroskamra termő gyümölcsfák (szilva, körte, alma, meggy) melléképületek: ólak, szerszámtároló, egyéb gazdasági épületek kiváló kertészkedési és pihenési lehetőség Ez az ingatlan nem egy „üres kert + ház”, hanem egy kialakult, működő rendszer, amit tovább lehet vinni vagy saját igényre formálni. Tehermentes, rövid időn belül birtokba vehető Megtekintésért keressen bizalommal! Referencia szám: HZ013124-ZE

Építés éve:
1972
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
jó közlekedésűklímamelléképületösszkomfortosredőny

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Dr. Imréné Kiss Éva
Duna House - Szeged, Brüsszeli körút
Az iroda összes hirdetése
+36 62 770 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 293 323 Ft
Második évtől
373 978 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.