+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9016252
Referenciaszám: H518276
Feltöltve: 1 napja
Székesfehérvár eladó családi ház 4 szobás: 60 millió Ft
60 millió Ft
666,7 ezer Ft/m²
90 m²
549 m²
4 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Harmónia a tervekkel
Eladásra kínálunk Székesfehérvár közkedvelt csendes részén, a Felsővárosban egy 90 nm-es, 4 szobás, 2 fürdőszobás téglaépítésű családi házat, garázzsal, pincével, melléképületekkel együtt.
A tulajdonos a felújításokat elkezdte, a villanyvezetékek cseréje, az amper bővítése megtörtént. A konyha-étkező, előszoba, egyik fürdőszoba felújítása befejeződött.
A külső homlokzat felújítása a leendő vevőjelöltre vár.
A telek mérete ideális, 549 nm.
A ház 1955-ben épült téglából, fa gerendás födémmel, fa ácsolt tetőszerkezettel, palatetővel. A tetőtér szigetelt.
Az épület a radiátoros fűtését gázkazán, a melegvizet pedig villanybojler szolgáltatja. A nyári melegben az ingatlan hűtését, 2 db inverteres klíma biztosítja.
A nappaliban és a szobákban parketta, a többi helyiségben járólap található.
A fürdőszobák csempével burkoltak.
A ház mögötti tégla építésű melléképület együttesben kapott helyet a tároló, pince és a műhelyként is használható, szerelőaknával ellátott, terjedelmes garázs.
Az ingatlannak két utcából is van bejárási lehetősége, az udvarban akár több személyautóval is lehet parkolni.
Energetika tanúsítvány készítése folyamatban!
A környék családi házas övezet, főúthoz közel, a nagy bevásárló központok közül a Tesco, Praktiker 10 percen belül elérhetőek.
Ha a vásárláshoz a jelenlegi ingatlana eladására van szükség, akkor abban is szívesen együttműködőm Önnel!
Egyedi lehetőség, hívjon bizalommal, amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszését, várom megtisztelő érdeklődését!
Az Otthon Centrumnál bankfüggetlen tanácsadó kollégánk, díjmentes bank semleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére, segítségére lesz az önnek legmegfelelőbb konstrukció kiválasztásában.