+17 fotó
Hirdetéskód: 9004910
Referenciaszám: M323471-5223359
Frissítve: ma
Szentendre eladó családi ház 5 szobás: 219,9 millió Ft
219,9 millió Ft
1,47 millió Ft/m²
150 m²
565 m²
5 szoba
Eladó Ház, Szentendre
PANORÁMÁS AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ÚJÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ, PRÉMIUM MINŐSÉGBEN SZENTENDRÉN!
Eladó Szentendre egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Pismányban egy 150 nm-es, önálló, prémium kivitelezésű családi ház, amely az újépítésű ingatlanok alapfelszereltségén messze túlmutató műszaki tartalommal és extrákkal rendelkezik.
Főbb jellemzők:
Nappali + 4 hálószoba
3 fürdőszoba (szülői háló saját, intim fürdővel)
Gardrób, háztartási helyiség, mosókonyha
565 nm-es, déli tájolású, sík, parkosított kert
20 nm terasz + 4 nm erkély
2 fedett + 2 felszíni parkoló
Nettó 128 nm
Kiváló energetika ? kedvező rezsi:
8,5 kW napelem
12,5 kW hőszivattyú
Mennyezeti és padló hűtés-fűtés
Szaldós elszámolás
Külső szigetelés
Extrák, amelyek mind az ár részét képezik:
elektromos redőnyök minden nyílászárón, központi porszívó, szellőző- és pollenszűrő rendszer, riasztó, videós kaputelefon, elektromos kapu, automata öntözőrendszer, gyeptéglás füvesítés, modern kerítés, kellemes szomszédok
A vásárláshoz az OTP Bank lakáshitel konstrukcióival, egyedi akciókkal és kamatkedvezményekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére, DÍJMENTES ügyintézéssel. Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését és szívesen megnézné, akkor hívjon bizalommal, akár hétvégén is!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: M323471
Tulajdonságok
Családi ház
Új építésű
Hőszivattyú
2026
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Petres Lilla
OTPip - Budapest XI. kerület Bartók Béla út 62 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 968 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
946 349 Ft A 13. hónaptól