+1 fotó
Hirdetéskód: 9010729
Feltöltve: ma
Szentgyörgyvár eladó családi ház 5+1 fél szobás: 37,5 millió Ft
37,5 millió Ft
480,8 ezer Ft/m²
78 m²
2237 m²
5+1 fél szoba
Szentgyörgyvár,ékszerdoboz
Befektetnél,vagy éppen most keresed az új balatoni családi fészket?
Eladó egy 2237nm-es telek+ 78 nm-es Mhouse által tervezett modern technológiával épült könnyű szerkezetes ingatlan
Elérhető akár már:37.500.00FT-tól
Nincs szomszéd, nincs rohanás. Csak csend, természet és nyugati fekvésének köszönhetően naplementék, amik nem kérnek filtert.
Ez nem csak egy üres telek - ez egy üres vászon, amire felrajzolhatod az álmaidat.
A telekkel szemben a Zala-patak vadregényes világa, ami tökéletes kutyásoknak, gyerekeseknek és természetimádóknak. Telek mögött kiserdő, igazi vadvilággal, teljes elszigeteltségben.
- elkészült kapubejáró
- gyönyörű panoráma
- körülötte teljes privát tér
Hévíz 5 percre - Hévíz világhírű termáltava egyész évben meleg, gyógyító vízzel várja a látogatókat - az egészségturizmus egyik ikonikus központja, pár percre a telektől.
A vétel ár 50%-át elegendő kifizetni,utána a fenmaradó 50%-ot pedig KAMATMENTES!! részletre biztosítjuk részedre,akár 60 hónap futamidővel
kulcsra kész állapot akár 90 nap alatt,kötbért vállaljuk
Semmi banki procedúra
Tereprendezés
Átlátható folyamat,Nincs rejtett költség
Gyors kivitelezés,Hatékony és pontos munkafolyamatok
Energiahatékonyság,Modern, környezetbarát megoldások
Ne várj többet,kezdd el most!
Keress nyugodtan az alábbi elérhetőségeim egyikén,vagy írj privát üzenetet
06309141856
szaboviktoria@mhouse.hu
A képeken feltűntetett ingatlan iránymutató,az ár+telek+a feltűntetett nm-es házzal van kalkulálva
Tulajdonságok
Családi ház
1
Új építésű
Elektromos
A
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 914 1
Hitelkalkulátor
Második évtől