Eladó ház Szigetszentmiklós 80 nm
Eladó ház Szigetszentmiklós 80 nm
Eladó ház Szigetszentmiklós 80 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9012834
Referenciaszám: HZ040331-5228589
Feltöltve: 1 napja

Szigetszentmiklós eladó családi ház 3 szobás: 80,99 millió Ft

80,99 millió Ft
1,01 millió Ft/m²
80 m²
Alapterület
515 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
NYUGALOM, TÉR, LEHETŐSÉG Szigetszentmiklóson!Csendes zsákutcában eladó egy rendezett, tágas szobákkal rendelkező családi ház, ahol végre élvezheti a nyugalmat és a saját kert örömét! Gondozott, nagy kert pihenéshez vagy akár kertészkedéshez Tágas, világos terek kényelmes élettér az egész családnak Garázs biztonságos parkolás Fúrt kút költséghatékony öntözés Nyugodt, forgalomtól mentes környezetEz az ingatlan tökéletes választás, ha elege van a zajból, és egy élhető, barátságos otthonra vágyik! Ne maradjon le! Megtekintésért hívjon még ma! Ingyenes hitelügyintézéssel segítjük a vásárlást!

Építés éve:
2005

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 07

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 273 374 Ft
Második évtől
348 544 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.