+17 fotó
Hirdetéskód: 8442640
Referenciaszám: 1786_5876
Frissítve: 3 napja
Szigliget eladó családi ház 3 szobás: 194,9 millió Ft
194,9 millió Ft
1,62 millió Ft/m²
120 m²
376 m²
3 szoba
Leírás
Eladó Szigligeten egy újszerű parasztház!
Szigligeten a balatoni települések egyik gyöngyszemében, eladó egy páratlan adottságokkal rendelkező, 120nm-es, 3 szobás, igényesen felújított táj jellegű parasztház, rendezett, szép családi házas övezetben.
A tulajdonos az ingatlant 2003-ban építette át, a hagyományok - és a Műemlékvédelem előírásait figyelembe véve.
Az ingatlan a Várhoz vezető útnál helyezkedik el.
Felújítása során a legmodernebb anyagok és technológiák kerültek felhasználásra, párosítva a német precizitással.
A ház a autentikus Balatoni parasztházak jegyeit viseli magán, nádtető, tornácos terasz, fehér falak, fagerendás paraszt mennyezet.
Az ingatlan felszereltsége azonban a leg modernebb gépekkel történt meg, Vaillant kazán, puffertartállyal kombinálva, ,Küppersbusch elszívó, beszerelt vízlágyító, Miele konyhai gépek, 1 m-es törhetetlen vízlepergetős üvegű zuhanykabin.
Az udvarba távirányítós kapun keresztül juthatunk be, ahol egy Barabás téglakővel burkolt borospince is található.
A ház belseje rendkívül impozáns a nagy belmagasságú nappalival, ahonnan a galériára juthatunk fel, itt az új tulajdonosnak van lehetősége további 80nm-en megvalósítani az elképzeléseit,
csövezéssel felállt, szigetelt részen.
Az ingatlan rendkívül kellemes környezetben helyezkedik el, kitűnő lehetőség állandó lakhatásra, nyaralóként de akár üzleti befektetésként is.
Amennyiben felkeltette érdeklődését és további információra lenne szüksége vagy szeretné megtekinteni az ingatlant kérem keressen bizalommal.
Irodánk Ön számára biztosított kedvezményes
szolgáltatásai:
- bankfüggetlen hiteltanácsadás
- ha ügyfelünk lesz az ingatlan
vevője, ingyen elkészíttetjük az