Hirdetéskód: 8995534
Frissítve: 1 napja
Szombathely eladó családi ház 3 szobás: 138,8 millió Ft
138,8 millió Ft
1,08 millió Ft/m²
129 m²
445 m²
3 szoba
Eladásra kínálok Szombathely dinamikusan fejlődő városrészén az Országh László utcában egy 129 nm-es
Eladásra kínálok Szombathely dinamikusan fejlődő városrészén az Országh László utcában egy 129 nm-es, modern ingatlant fedett terasszal és garázzsal. Ideális választás mindazok számára, akik élhető, rendezett környezetben képzelik el új otthonukat.
Exkluzív, mindössze 2 házból álló projekt – a korlátozott darabszám garantálja a precíz, magas színvonalú kivitelezést! Nem tömeggyártott, hanem egyedileg megtervezett otthonok, gondos szakmai kivitelezéssel!
Lakótér: 129 m²
Telek: 445 m²
Szobák száma: 3 db (13,7 m², 10 m²,10 m²)
Fürdőszoba: 7,5 m²
WC: 1,8 m²
Konyha: 8,2 m²
Étkező: 9,4 m²
Tároló: 2,6 m²
Előszoba: 3,2 m²
Közlekedő: 3,6 m²
Nappali: 21,3 m²
Fedett terasz: 12,6 m²
Gépkocsibeálló: 24,4 m²
Főbb jellemzők:
•A++ energetikai besorolás
•Kondenzációs gázkazán + padlófűtés minden helyiségben
•Split klíma a kellemes hőmérsékletért
•Választható hőszivattyú
•3 rétegű, prémium műanyag nyílászárók
•Elektromos redőny előkészítés, opcionális szúnyogháló
•3 fázisú villamos hálózat (3x20A)
•Elektromos autótöltés előkészítés
Szerkezet és szigetelés:
•Porotherm 30-as teherhordó falazat
•15 cm grafitos homlokzati szigetelés
•15 cm XPS lábazati szigetelés
•Korszerű tetőszerkezet Terrán cserépfedéssel
•Kiváló hő- és hangszigetelt válaszfalak
Belső kialakítás:
•Igény szerint választható burkolatok
olaminált padló (5.000 Ft/m²-ig)
ojárólap, csempe (8.000 Ft/m²-ig)
•Modern szaniterek meghatározott értékhatárig
•Festett, kész falak (fehér színben)
Külső és egyéb extrák:
•Fedett terasz
•Térkövezett autóbeálló és járda