+12 fotó
Hirdetéskód: 8121528
Referenciaszám: H484364
Frissítve: 5 napja
Szombathely eladó családi ház 3 szobás: 17 millió Ft
17 millió Ft
239,4 ezer Ft/m²
71 m²
339 m²
3 szoba
Felújítandó családi ház Szombathelyen
Szombathely K-i városrészén kínálunk eladásra egy 1950-ben épült, tégla falazatú, 71 nm-es családi házat.
Az ingatlan 2 + 1 szobás. Állapotát tekintve nagyon lelakott, gyenge műszaki állapotú, teljes felújítása/újjáépítése szükséges. Közművekkel rendelkezik.
Közvetlen közelében óvoda, iskola, idősek otthona, háziorvos és bolt található.
Hitelre van szüksége? Az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként, teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel, biztosításkötéssel áll rendelkezésére! Kérje személyre szabott ajánlatunkat Kollégáinktól!
Válassza ki az Önnek legmegfelelőbbet.
Tulajdonságok
Családi ház
Cserépkályha
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
73 160 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6