+10 fotó
Hirdetéskód: 9001459
Referenciaszám: 1384545
Feltöltve: 5 napja
Taktaharkány eladó családi ház 2+1 fél szobás: 10,5 millió Ft
10,5 millió Ft
128 ezer Ft/m²
82 m²
997 m²
2+1 fél szoba
KIVÁLÓ ADOTTSÁGOK, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ CSALÁDI HÁZ TAKTAHARKÁNYBAN!
Eladó Taktaharkányban egy tehermentes, 82 nm-es, rendezett állapotú családi ház, amely egy hatalmas, 997 nm-es telken helyezkedik el. Ez az ingatlan ideális választás mindazoknak, akik stabil szerkezetű, azonnal birtokba vehető otthont keresnek.
Az ingatlan paraméterei:
Szerkezet: Vegyes falazatú, statikailag kifogástalan állapotú, száraz épület.
Tető és nyílászárók: Kifogástalan cserépfedés és jó állapotú, jól szigetelő fa nyílászárók.
Belső elosztás: 2+fél szoba, valamint egy nagyméretű, világos étkezőkonyha.
Fűtés: Gázkazán biztosítja a meleget modern lapradiátoros hőleadókkal.
Extrák: A házhoz tartozik egy praktikus pince, valamint melléképület is, amelyek kiválóan alkalmasak tárolásra.
Telek: A 997 nm-es terület bőséges helyet kínál gazdálkodásra, pihenésre vagy gyerekjátékok elhelyezésére.
Miért érdemes megvenni?Az ingatlan tehermentes és azonnal költözhető. A jó műszaki állapotnak köszönhetően nagyobb felújítás nélkül is lakható, így Önnek csak a költözéssel kell foglalkoznia!
Ha felkeltette érdeklődését és szeretné személyesen is megtekinteni ezt a kiváló lehetőséget, kérem keressen bizalommal elérhetőségeimen. Megtekintés után minden ajánlatot meghallgatunk.
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 534 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
45 187 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.