Eladó ház Tápiószele 74 nm
Eladó ház Tápiószele 74 nm
Eladó ház Tápiószele 74 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8959875
Referenciaszám: H515477-5193789
Frissítve: 24 napja

Tápiószele eladó családi ház 2 szobás: 26,8 millió Ft

26,8 millió Ft
362,2 ezer Ft/m²
74 m²
Alapterület
1417 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Ingatlan főbb jellemzői: - nettó alapterület: 74 nm, két szoba, konyha, fürdőszoba és előszoba, kazánház - vegyes falazat - műanyag nyílászárók - összközműves - ingatlan fűtése gázkazánnal és vegyes tüzelésű kazánnal történik - telken tárolók ,kert (1417 nm) öntözését fúrt kút biztosítja Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését keressen bizalommal! Irodánkban teljes körű ügyintézéssel várjuk bankfüggetlen tanácsadónknál. A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek, pontosságukért felelősséget nem vállalunk!

Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Budai Anikó
Otthon Centrum - Cegléd - Szolnoki út
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 90 461 Ft
Második évtől
115 335 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel