+14 fotó
Hirdetéskód: 9009771
Referenciaszám: M327880-5227236
Feltöltve: ma
Tass eladó családi ház 5+2 fél szobás: 47,5 millió Ft
47,5 millió Ft
237,5 ezer Ft/m²
200 m²
417 m²
5+2 fél szoba
Eladó Ház, Tass
Eladó családi ház Tass központjában, kiváló lehetőségekkel!!
Tass központi részén eladó egy 200 nm-es, felújítandó családi ház, amely rengeteg lehetőséget rejt magában, akár nagycsaládosoknak, akár befektetőknek.
Az ingatlan 7 szobával rendelkezik, így tágas életteret biztosít. A 417 nm-es telek ideális méretű, könnyen karbantartható, mégis elegendő helyet kínál kert kialakítására vagy pihenésre.
Különlegessége, hogy az alsó szinten korábban üzlethelyiség működött, így kiválóan alkalmas vállalkozás indítására, irodának, rendelőnek vagy akár külön lakrész kialakítására is.
Főbb jellemzők:
200 nm lakótér
7 szoba
417 nm telek
központi elhelyezkedés
felújítandó állapot , saját ízlésre alakítható!!
Üzleti célra is alkalmas alsó szint!
Ez az ingatlan remek választás mindazok számára, akik egy jó elhelyezkedésű, sokoldalúan hasznosítható házat keresnek!
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is.
Referenciaszám: M327880
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: M327880
Tulajdonságok
Családi ház
Felújítandó
Házközponti
1995
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Bellovits Tünde
OTPip - Szigetszentmiklós Tököli út 19.B - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 288 3