+17 fotó
Hirdetéskód: 8760074
Referenciaszám: M314900-5067749
Frissítve: 2 napja
Téglás eladó családi ház 3+1 fél szobás: 91 millió Ft
91 millió Ft
764,7 ezer Ft/m²
119 m²
1351 m²
3+1 fél szoba
Eladó Ház, Téglás
Téglás központhoz közel -Eladó egy kíváló állapotú, 119 nm-es önálló családi ház, 1354 nm-es telken.
Az ingatlan jelenlegi állapotát tekintve teljesen felújított, átalakított, korszerűsített így egy élhető praktikus, modern elrendezésű családi házat kaphatunk.
Elrendezését tekintve az alábbi helyiségekből áll:
konyha-étkező, közlekedő, 3 külön nyíló szoba, előszoba, dolgozó szoba, gardrób, kazánház, 2 fürdőszoba, terasz
A ház főbb paraméterei:
- beton alap
- tégla falazat
- Cseréptető tető borítás
- műanyag nyílászáró/ redőnnyel
- műanyag bejárati ajtó
- fűtését gáz kazán/ fa tűzelésű kazán biztosítja lapradiátoros hőleadással
- melegvíz ellátását 120l-es villany boyler biztosítja
- fürdőszoba/ vizes blokkok
- 3,3 kW napelem
- 8 cm-es külső hőszigetelés
További extrái:
- 48,5 nm-es dupla állásos garázs- elektromos kapuval ellátva
- 21 nm-es két helyiségből álló melléképület
- a kertben 25,2 nm-es kerti tároló
- az előkert egy része térkő burkolatot kapott
- a füvesített területen, automata öntöző rendszer telepítve
Az ingatlantól pár perces séta távolságban elérhető a központ ahol bolt, posta, pékség, templom, iskola található.
A kertben található több fajta gazdagon termő gyümölcsfa.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget! További kérdéseire készséggel válaszolok, akár hétvégén is. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási hitelek, valamint Babaváró és CSOK, Otthon Start ügyintézése az OTP hátterével irodánkban.