Eladó ház Tokod, Kossuth Lajos utca 125. 90 nm
Eladó ház Tokod, Kossuth Lajos utca 125. 90 nm
Eladó ház Tokod, Kossuth Lajos utca 125. 90 nm
+16 fotó
Hirdetéskód: 9013102
Frissítve: 2 napja

Tokod eladó családi ház 4 szobás: 77 millió Ft

77 millió Ft
855,6 ezer Ft/m²
90 m²
Alapterület
888 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Eladó ház Tokodon, csodás panorámával a Nagy-Getére. 4 szobás, 4 fürdőszobás teljeskörűen felújított, modern épület. A felújítás 2018-ban történt. A ház megfelel az Otthonteremtő hitel feltételeinek. A ház azonnali költözésre alkalmas. Kérem, keressen a további részletekért.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhabeépített konyhabútorbútorozottcsatornagázhőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékertkertkapcsolatoskocsibeállómosókonyhaösszkomfortospanorámaparkettáspincetelefonteraszvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 238 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 259 906 Ft
Második évtől
331 373 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 238 8

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 238 8