+11 fotó
Hirdetéskód: 8892101
Frissítve: 1 napja
Tököl eladó családi ház 3 szobás: 123,6 millió Ft
123,6 millió Ft
1,29 millió Ft/m²
96 m²
592 m²
3 szoba
Tökölön 96nm-es cs.ház
Friss Megbízás Köszönjük az eladónak a bizalamat
Tökölön a Papkerti részen 96nm-es téglából épült családiház 592nm -es telekkel sürgősen eladó !
Az ingatlan 2023- ban épült 10cm-es szigeteléssel van ellátva.
Három szobából +nappalibó,l fürdőszobából és konyhából áll.
A gépiesített konyhabútor a vételár részét képezi.
A kert locsolásához fúrt kút biztosít segítséget .
Az udvarba való bejutást elektromos nagykapu biztosítja .
A biztonságról riasztó rendszer gondoskodik.
A fűtésről hőszivattyú +hibrid kazán gondoskodik.
Nyáron az ott élők kényelmét klíma biztosítja.
Tulajdonságok
Családi ház
2
Jó állapotú
Hőszivattyú
A+++
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BD
+36 70 531 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
531 918 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BD
+36 70 531 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BD
+36 70 531 3