Eladó ház Újfehértó, Eötvös József út 58 nm
Eladó ház Újfehértó, Eötvös József út 58 nm
Eladó ház Újfehértó, Eötvös József út 58 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8995586
Feltöltve: 9 napja

Újfehértó eladó családi ház 2 szobás: 34,6 millió Ft

34,6 millió Ft
596,6 ezer Ft/m²
58 m²
Alapterület
530 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Újfehértó Városközpontban(Eötvös József )úton eladásra kínálunk egy 58 nm családi házat. -Az ingatlan telek területe 530 nm. -Falazata vegyes:vályog+tégla. -Tető:pala+lindab lemez. -Fűtése:gáz konvektor+cserépkályha. -Nyílászáró műanyag ablakok+redőnnyel felszerelt. -Burkolat:járólap+laminált. Az ingatlant rendezett parkosított udvar veszi körbe, udvaron filagóri(fedett),szalonna sütő,fúrt kút. Elosztása:előszoba,konyha,étkező,kamra,nappali, hálószoba,fürdőszoba+WC. Kisebb tároló található az udvaron. Aszfaltozott út mentén,frekventált zöldövezeti környezetben található. Az ingatlan akár befektetésnek is nagyszerű lehetőség azonnal kiadható. Tehermentes.Azonnal birtokba vehető! Megtekintése előre egyeztetett időpontban.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Terasz:
15 m²
Energetikai besorolás:
D
Napelem:
Nincs
csatornacsendesgázhőszigeteltjó beosztásújó közlekedésűkamrakertkertkapcsolatoskocsibeállómelléképületösszkomfortosredőnyszigeteltteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Édes Otthon Sweet-Home Az iroda összes hirdetése
+36 30 239 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 116 789 Ft
Második évtől
148 903 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.