Hirdetéskód: 8994528
Feltöltve: 10 napja
Újszilvás eladó családi ház 3 szobás: 34,5 millió Ft
34,5 millió Ft
345 ezer Ft/m²
100 m²
1455 m²
3 szoba
Leírás
Eladásra kínálunk Újszilvás egyik legfrekventáltabb részén egy 100nm-es, körbekerített lakóházat. A ház közvetlen közelében van egy buszmegálló, az iskola és az uszoda, de kényelmes sétatávra elérhetők a boltok, orvosi rendelő, óvoda, patika.
Az 1455 nm-es rendezett telken lévő ingatlanhoz tartozik egy száraz, téglából épült szerelőaknával rendelkező garázs, és kamra padlással. Külön melléképületben található egy borospince felette kemencével, valamint állattartásra alkalmas ólak is.
A főépület a 60-as években épült lakható, közepes állapotú, vegyes falatatú ház. A melegvízről villanybojler, a fűtésről gázkonvektorok gondoskodnak. A közművek közül a víz, villany, gáz, csatorna mind be van vezetve, ezek mellett egy fúrt kút is üzemel az udvarban. Az épület tehermentes, azonnal költözhető. Bővebb információ messengeren vagy telefonon: 06-20/350-0844 és 06-20/4040-120.
Ingatlanos segítséget nem szeretnénk, köszönjük!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gáz (konvektor)
1963
4 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
40 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 350 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
148 472 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.