Eladó ház Üllő 35 nm
Eladó ház Üllő 35 nm
Eladó ház Üllő 35 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8851443
Referenciaszám: HZ018408-5089350
Frissítve: ma

Üllő eladó családi ház 1 szobás: 39,9 millió Ft

39,9 millió Ft
1,14 millió Ft/m²
35 m²
Alapterület
1012 m²
Telek
1 szoba
Szobák száma
Üllőn eladó 1O12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm , mely a meglévő helységekkel 55 nm -re bővíthető. Az ingatlan beton alapon tégla falazattal rendelkezik. Teteje cserép héjazattal ellátva. A tető foglalkozást igényel ! ( lécezni kell. ) Az ingatlan kialakítása. :-Nagy étkezős konyha - szoba- fürdőszoba-előtér 2023- ban felújításra kerültek a nyílászárók , villany vezetékek, és a burkolatok 2024 ben a külső homlokzat 10 cm-s szigetelést kapott nemes vakolattal lezárva . A ház fűtését 2 légkondicionáló és egy vegyes tüzelésű kazán biztosítja központi rendszerre kötve. ( gáz az utcában ) A telken belül egy különálló 20 nm tároló található. (foglalkozást igényel) Közművek közül : villany, vezetékes víz és a csatorna is bent van a házban. A kert locsolását fúrt kútról lehet megoldani. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, kereseen bizalommal. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
1990
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kovács Kata
Duna House - Gyál
Az iroda összes hirdetése
+36 37 999 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 134 679 Ft
Második évtől
171 711 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok