+14 fotó
Hirdetéskód: 8995908
Referenciaszám: M322928-5217335
Feltöltve: 9 napja
Üllő eladó családi ház 2+2 fél szobás: 95 millió Ft
95 millió Ft
922,3 ezer Ft/m²
103 m²
1050 m²
2+2 fél szoba
Eladó Ház, Üllő
JÓ ÁLLAPOTÚ ÉS JÓ ELOSZTÁSÚ CSALÁDI HÁZ - BUDAPEST KÖZVETLEN KÖZELÉBEN
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! A Budapest közelében található Üllőn eladó egy csendes, rendezett környéken lévő, 103 nm alapterületű, 2+2 félszobás, felújított családi ház, amely egy 1050 nm-es telken helyezkedik el.
Főbb jellemzők és állapot
- Szigetelt falak.
- Esztétikus betoncserép fedés.
- Frissen felújított belső terek.
- Az ingatlan, egy ajtó beépítésével akár kétgenerációs házzá is átalakítható.
- Fűtés-hűtés: gazdaságos gáz-cirkó és hűtő-fűtő klíma.
Kert és környezet
- A parkosított telken egy épített kismedence biztosítja a nyári felfrissülést.
- A nagy méretű terasz lehetőséget teremt grillezésre, pihenésre.
- Az ingatlan fúrt kúttal rendelkezik és öntözőrendszer is telepítésre került.
A tárolás melléképületben, míg a gépkocsik parkolása garázsban, ill. kültéri parkolóban megoldott.
A környék infrastruktúrája kiváló. Minden, ami a napi élethez szükséges, pár perc sétával elérhető. A közlekedést tekintve pedig a vasútállomás is ilyen távolságban van.
Az ingatlan, a 3%-os Otthon Start Hitelprogramra alkalmas. Megvásárlásához, vevői igény és alkalmasság esetén, az OTP Bank kedvezményes hitellehetőségét is biztosítani tudjuk.
További információkért és megtekintéssel kapcsolatban, a hét bármely napján, keressen bizalommal.
Referencia szám: M322928
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Gázkazán
1972
D
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Molnár Tamás
OTPip - Budapest XI. kerület Bartók Béla út 62 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 966 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
408 837 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.