Eladó ház Vác, Lajostelep 109 nm
Eladó ház Vác, Lajostelep 109 nm
Eladó ház Vác, Lajostelep 109 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9017353
Referenciaszám: HZ033888-5231727
Feltöltve: ma

Vác eladó családi ház 4 szobás: 89,9 millió Ft

89,9 millió Ft
824,8 ezer Ft/m²
109 m²
Alapterület
369 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Azonnal birtokba vehető, jó állapotú, 96 m²-es földszintes családi ház eladóVác kedvelt részén, Lajostelepen kínálom megvételre ezt a jó állapotú, földszintes, nettó 96 m²-es, tégla építésű családi házat, 369 m²-es különálló telekkel és 7 m²-es pincével, dupla garázzsalA ház ÉNY tájolású, 4 külön nyíló szobával rendelkezik. A nyílászárók szigeteltek és mindenhol redőnyösek.A fűtést gázkazán biztosítja, a melegvizet gázbojler adja. A villamos hálózat a konyhát leszámítva felújított, 1×25 amperes biztosítékkal.A homlokzaton 5 cm hungarocell szigetelés található.A telekhez két könnyűszerkezetes garázs tartozik, valamint elektromos kapu és kerti csap is rendelkezésre áll. Minden közmű megtalálható az ingatlanban és minden közműhöz saját órával rendelkezikA konyha felújítandó állapotú, de a ház gondozott és karbantartott. Irányár: 89900000 Ft Érdeklődni: Gujdár Zsuzsa 30/425-0224 gujdar.zsuzsa@dh.hu Referencia szám: HZ033888

Építés éve:
1970

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 03

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 303 449 Ft
Második évtől
386 889 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.