Eladó ház Vác, Máriaudvar 240 nm
Eladó ház Vác, Máriaudvar 240 nm
Eladó ház Vác, Máriaudvar 240 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 8997338
Feltöltve: 8 napja

Vác eladó családi ház 1+1 fél szobás: 139 millió Ft

139 millió Ft
579,2 ezer Ft/m²
240 m²
Alapterület
14000 m²
Telek
1+1 fél szoba
Szobák száma
(KÖZVETLEN KÖZELÉBEN TÖBB SZÁZ HÁZ ÉS LAKÁS ÉPÜLT/ÉPÜL TÖBB EZER ÚJ LAKÓ A SZŰK KÖRNYEZETÉBEN) Eladó saját tulajdonban lévő, egy helyrajzi számon nyilvántartott sarok telek/ingatlan, Vác Csendesréti és Kastélyliget lakópark közvetlen közelében. Vác:14.000 m2 Mérete: hossza 170 méter szélessége 80 méter Téglalap alakú telek sík egyenes, folyamatosan gondozott, közvetlen mellette véderdő besorolású erdő található. Külső Rádi útról könnyen megközelíthető ős fás gesztenyefákkal övezett úton. PIUFSICH kastélytól 50 méterre! M2 autó út pár percre Budapest……..(közel) A telek/ingatlan ,,Kivett sporttelep,, besorolású. ( K-Sp) Előnyök - város szerves részén helyezkedik el ekkora terület ritkán adódik eladó sorba - közvetlen közelében több száz ház és lakás épült/épül több ezer új lakó a szűk környezetében - jelen státuszában lótartás, sportlétesítmény, szállás jellegű, kereskedelmi szolgáltató épület, szolgálati lakás stb LÓTARTÁS FUNKCIÓT KÜLÖN KIEMELNÉM! Területen egy felújítást igénylő 240 alapterületű ingatlan található ami sok lehetőséget rejt magában. BEFEKTETÉSNEK IS KIVÁLÓ! NAGYON SZÉP TELEK, KÉREM JÖJJÖN EL ÉS NÉZZE MEG!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Egyéb
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornagázipari áramkertkertkapcsolatossaját parkolóvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

NA
+36 20 329 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 469 181 Ft