+10 fotó
Hirdetéskód: 9000319
Referenciaszám: 395734
Frissítve: 2 napja
Valkó eladó családi ház 3 szobás: 47,49 millió Ft
47,49 millió Ft
399,1 ezer Ft/m²
119 m²
1335 m²
3 szoba
Eladó családi ház Valkó, 119nm, 47.490.000Ft - Béke utca
Gondosan karbantartott, egyszintes családi ház eladó Valkón, csendes környezetben
Valkó egyik nyugodt, aszfaltozott utcájában kínálunk megvételre egy jó állapotú, összkomfortos, egyszintes családi házat, amely ideális választás lehet családoknak vagy azoknak, akik tágas, kertkapcsolatos otthont keresnek vidéki környezetben.
Az ingatlan egy 1335 m²-es, rendezett telken helyezkedik el, ahol a lakóház mellett különálló melléképület, garázs, fedett gépkocsibeálló, valamint egy fedett kerti sütögető is kialakításra került. A kertben található tágas, fedett terasz kiváló helyszíne lehet családi és baráti összejöveteleknek.
A ház nettó 119 m² alapterületű, praktikus és jól átgondolt elrendezéssel rendelkezik:
3 tágas, világos szoba
konyha–étkező
fürdőszoba mosdóval
előszoba
közlekedő
külön mosókonyha
kamra
Az épület vegyes falazatú, szerkezetileg stabil, folyamatosan karbantartott. Az évek során számos jelentős felújítás történt, amelyek hozzájárulnak a komfortos és költséghatékony fenntartáshoz.
Felújítások és műszaki fejlesztések:
2012 – teljes elektromos hálózat cseréje
2015 – a tetőszerkezet új lécezést kapott
2018 – új, korszerű műanyag nyílászárók beépítése
2019 – új kombi cirkó fűtésrendszer
2024 – 5 cm vastag Dryvit rendszerű homlokzati szigetelés
2024 – az étkező és kamra feletti tetőrész új lemezfedést kapott
Klímaberendezés a kellemes nyári hőmérsékletért
2025 – redőnyök és szúnyoghálók felszerelése minden nyílászáróra
A ház ideális választás mindazok számára, akik egy jó állapotú, folyamatosan korszerűsített, kertkapcsolatos otthont keresnek csendes környezetben, mégis könnyen megközelíthető helyen.