+14 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9001357
Referenciaszám: H517764
Frissítve: 2 napja
Vámospércs eladó családi ház 5 szobás: 72,9 millió Ft
72,9 millió Ft
473,4 ezer Ft/m²
154 m²
2088 m²
5 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Tágas otthon nagycsaládosoknak Vámospércs szívében – akár két generáció számára is!
Ritka lehetőség Vámospércs belvárosának egyik legjobb részén! Egy olyan otthon keresi új tulajdonosát, ahol a nagy terek, a praktikum és a családi kényelem tökéletes egyensúlyban találkozik.
A 154 nm-es, belülről felújított családi ház ideális választás nagycsaládosoknak, több generáció együttélésére. Akár családi otthonként szolgáló fő épület és mellette üzleti célra használható független lakrész. Az ingatlan több bejárattal rendelkezik, így könnyedén további különálló lakrészek alakíthatóak ki.
A ház főbb előnyei:
- 5 tágas szoba
- Napfényes, déli fekvésű helyiségek
- Hatalmas, közel 50 nm-es nappali–konyha–étkező tér a közös családi pillanatokhoz
- 3 fürdőszoba + 3 WC – reggeli sorban állás nélkül
- Gázcirkó fűtés radiátorokkal, mellette nagy teljesítményű villanybojler
- Műanyag nyílászárók
- Fém tető
- Pince és lemezgarázs
- Fúrott kút a gazdaságos kertfenntartáshoz
A 2088 nm-es telek akár ketté is választható, a 19 méteres utcafront pedig számos lehetőséget kínál a jövőre nézve.
Képzelje el, ahogy a gyerekek biztonságosan játszanak a hatalmas udvaron, miközben a család együtt vacsorázik a világos, napfényes közösségi térben.
Ez az otthon nemcsak egy ház, hanem hosszú távú családi megoldás: kényelmes élettér, több generáció számára is alkalmas kialakítás és értékálló elhelyezkedés egyben.
Az ingatlan jogilag rendezett, hitelképes. Az ingatlan energetikai tanúsítványának elkészítése jelenleg folyamatban van.
Ha egy nagy terekkel rendelkező, sokoldalúan alakítható családi otthont keres Vámospércs központi részén, ezt az ingatlant érdemes személyesen is megnézni!
Ez az ingatlan a "Felező csomag” megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.