+4 fotó
Hirdetéskód: 8762965
Referenciaszám: 388896
Frissítve: 2 napja
Vaskút eladó családi ház 3 szobás: 16 millió Ft
16 millió Ft
71,1 ezer Ft/m²
225 m²
4690 m²
3 szoba
Eladó családi ház Vaskút, 225nm, 16.000.000Ft - Kossuth Lajos utca
Két ház, hatalmas telek, végtelen lehetőség – eladó ingatlan Vaskút szívében!
Vaskút központjában, 4690 m²-es telken eladó két felújítandó családi ház, melyek együtt igazi kincset rejtenek mind lakhatásra, mind befektetésre!
1. ház (1955, vegyes falazat, 140 m²)
-hosszú, zárt napfényes folyosó
-2 nagy szoba
-ebédlő
-konyha
-fürdőszoba
-pince
2. ház (85 m²)
-3 szoba
-konyha
-belépő
-fürdőszoba
-10 m²-es kazánház
-2,5 m²-es pincelejáró
Kert és extrák:
A kertben dió-, mogyoró-, szilva-, barack- és meggyfák teremnek, valamint egy 13 m²-es fedett terasz és egy külön főzőhelyiség teszi teljessé a vidéki hangulatot – igazi kis oázis!
Közművek:
Villany (3 fázis), gáz, víz bevezetve mindkét házba.
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet többgenerációs családoknak, vállalkozás indításához vagy akár nyugodt vidéki életre vágyóknak!
Irányár: 16.000.000Ft ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 388896
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1955
I
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 326 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
68 857 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.