Eladó ház Vatta, Szeles utca 2 95 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9000074
Feltöltve: 6 napja

Vatta eladó családi ház 3+1 fél szobás: 47 millió Ft

47 millió Ft
494,7 ezer Ft/m²
95 m²
Alapterület
1800 m²
Telek
3+1 fél szoba
Szobák száma
Tulajdonostól megvételre kínálunk Miskolctól 25km-re, Mezőkövesdtől 18km-re Vattán egy 1800m2 telken lévő 3+1 szobás összkomfortos családi házat. Az ingatlan kiváló környezetben a 3-as főút pár percre található. A ház 1977-ben épült téglából. A tető cserepes, a padlás kőzetgyapot szigetelést kapott mely igényszerint beépíthető, lakótérré alakítható. A ház melegéről gázkazán, vegyestüzelésű kazán és 2db légkondi gondoskodik. A nyílászárók műanyagok. A melegvíz ellátás villanybojler. Központi víz- és szennyvízhálózatra a ház bekötve. A ház alsó szintjén: - 1 félszoba, - kazánház+tároló Középső szinten: - Konyha étkezővel, -spájz - nagy szoba erkéllyel -fürdőszoba +wc Felső szint: - 2 db szoba közös erkéllyel. A szobák aljzata laminált padóval, a vizes helység, konyha, közlekedő járólappal burkolt. Udvaron: - fedett garázs aknával és egy nyitott garázs, - 60m2 gazdasági épület, .- elektromos úszókapu, - fúrtkút. A kertben gyümölcsfák és zöldsé-gyümölcs termesztésre akalmas terület. A településen megtalálható: -óvoda, alsótagozatos iskola, bolt, orvosi rendelő, fogorvos, művelődési ház, nagy játszótér.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Vegyes tüzelésű kazán
Építés éve:
1977
Erkély:
15 m²
Terasz:
15 m²
Energetikai besorolás:
C
Napelem:
Nincs
amerikai konyhabútorozottcsatornacsendeserkélyétkezőgarázsgardróbgázgépesítettinternetipari áramjó beosztásújó közlekedésűkamrakertkertkapcsolatosklímakocsibeállómelléképületműhelyösszkomfortospanorámaparabolaantennaparkettásredőnyreluxasaját parkolótelefonteraszvilágosvillanyvízvízórás