Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Vattai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Vattai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Vatta

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Vatta 56 nm
16
28,3 millió Ft 505,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vatta
Ingatlan iroda logó
56 m² terület
993 m² telek
2 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Vatta, Rákóczi utca 80 nm
14
8,9 millió Ft 111,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vatta, Rákóczi utca
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
2000 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 5 napja
Eladó ház Vatta 56 nm
16
28,3 millió Ft 505,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vatta
Ingatlan iroda logó
56 m² terület
993 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 6 napja
Eladó ház Vatta 145 nm
K
19
37,9 millió Ft 261,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Vatta
145 m² terület
2100 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.