Eladó ház Velence 57 nm
Eladó ház Velence 57 nm
Eladó ház Velence 57 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 8879472
Referenciaszám: M304476-5142115
Frissítve: 14 napja

Velence eladó családi ház 2 szobás: 45,9 millió Ft

45,9 millió Ft
805,3 ezer Ft/m²
57 m²
Alapterület
456 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
VELENCÉN ELADÓ EGY HANGULATOS PARASZTHÁZ! Velence Ófalu részén ajánlom figyelmébe ezt a normál állapotú, 2 szobás, 57 nm-es családi házat, 456 nm-es telken. Az épület szerkezete vályog, vizesedés nem tapasztalható, fűtése gázkonvektorral megoldott. Amennyiben a Velencei tóhoz közeli családi házat keres, akkor ez az ingatlan KIVÁLÓ választás lehet Önnek. Korábban készült tervdokumentáció az ingatlan bővítéséről, aminek köszönhetően kiépítésre került a 3x25 A elektromos kiállás is. ELŐNYÖK: felújított tető, fúrt kút, 13 nm-es veranda, kiülős rész, tároló, térkövezett autóbeálló, bővítési lehetőség, kedvező lokáció, két külön szoba. LOKÁCIÓ: A Velencei tó pár száz méterre található, gyalogosan 5-10 perc alatt elérhető. A Budapestre vezető M7 autópálya is könnyen megközelíthető. Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, és szívesen megnézné, hívjon bizalommal, akár hétvégén is! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Csizmazia Balázs
Velence Tópart utca 47 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 259 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 154 931 Ft
Második évtől
197 533 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%