+11 fotó
Hirdetéskód: 8898453
Referenciaszám: 392801
Frissítve: 7 napja
Velence eladó családi ház 4 szobás: 209 millió Ft
209 millió Ft
1,67 millió Ft/m²
125 m²
1040 m²
4 szoba
Eladó családi ház Velence, 125nm, 209.000.000Ft - Velence-csodás mediterrán hangulat
Mediterrán életérzés a Velence szívében – ahol minden nap egy nyaralás!
Képzeld el, hogy minden reggel napfényes terekben ébredsz, madárcsicsergésre kortyolod a kávédat a teraszon, este pedig barátokkal grillezel a saját kertedben… Most valóra válhat!
Velence egyik legkedveltebb, csendes és rendezett utcájában eladó ez a mediterrán stílusú, prémium minőségben kivitelezett családi ház, amely tökéletes harmóniát teremt elegancia és otthonosság között.
Amit ez az álomotthon kínál:
3 tágas, világos hálószoba
Nagy nappali–étkező–konyha egybenyitva – a közös pillanatok színtere
Modern, gépesített konyha + praktikus kamra
2 igényes fürdőszoba
Külön gardrób helyiség
Minőségi olasz burkolatok
Átgondolt, élhető belső elrendezés
A világos terek, a meleg árnyalatok és a természetközeli anyagok igazi mediterrán hangulatot teremtenek – mintha minden nap egy tengerparti villában lennél.
Kültéri élmények felsőfokon
A gondozott, tágas kert valódi élettér:
Sütögető
Fedett terasz
Hangulatos pihenőrész
Tökéletes családi programokhoz, baráti összejövetelekhez vagy egy nyugodt esti borozáshoz. Szuper hely ahhoz, hogy a ház egy igazi otthon legyen. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392801
Tulajdonságok
Családi ház
1
Újszerű
Gázkazán
2020
47 m²
C
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 491 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
899 441 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.