Eladó ház Vésztő, Iméri utca 12. 100 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9005722
Feltöltve: 1 napja

Vésztő eladó családi ház 2+1 fél szobás: 11 millió Ft

11 millió Ft
110 ezer Ft/m²
100 m²
Alapterület
1000 m²
Telek
2+1 fél szoba
Szobák száma
Eladó csendes környezetben lévő családi házunk. Vegyes tüzelés is megoldott az ingatlanban.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
AA (2016-2023-as besorolás)
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
20 000 Ft/hó
bútorozatlanbútorozottcsatornacsendesétkezőgarázsgázhőszigeteltjó beosztásúkamrakertmelléképületműhelyösszkomfortosparkettásredőnyszigeteltteraszvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

EZ
Egri Zsolt
+36 30 299 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 37 129 Ft
Második évtől
47 339 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,8%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

EZ
Egri Zsolt
+36 30 299 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

EZ
Egri Zsolt
+36 30 299 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen