Eladó ház Villány 80 nm
Eladó ház Villány 80 nm
Eladó ház Villány 80 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 9019567
Referenciaszám: HZ013907-5232608
Feltöltve: ma

Villány eladó családi ház 3 szobás: 39 millió Ft

39 millió Ft
487,5 ezer Ft/m²
80 m²
Alapterület
544 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó Villány központjában, de csendes utcában egy átlagos állapotú családi ház.Az ingatlan két szoba, nappali, konyha, kamra, fürdőszoba elrendezésű, a ház alatt szuterén található.A házat néhány éve részben felújították, kicserélték a nyílászárókat, új konyha és fürdő került kialakításra, néhány apróbb javítás és tisztasági festés után akár azonnal költözhető.Fűtése gáz kazánnal megoldott, illetve két klímaberendezés is felszerelésre került. Nagyon kedvező rezsiköltség, a házon 8 KW napelem működik, szaldós elszámolással.Az udvarban melléképületek, tárolók, garázs és egy kis boltozott pince is megtalálható.Az ingatlan alkalmas kisebb család részére vagy befektetésnek, vendégházként üzemeltetve., közel a történelmi pincesorhoz, de mégis csendes utcában helyezkedik el.Villány a vörösbor fővárosa, virágzó közösségi élet jellemzi, emellett minden megtalálható a városban, orvos, iskolák, óvoda, üzletek és minden szolgáltatás.Pécs 25 km-re, az M6 autópálya felhajtója 15 km-re található.Az ingatlan tehermentes, akár azonnal birtokba vehető.Bővebb információkért hívjon!

Építés éve:
1965
Energetikai besorolás:
G

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Pongrácz Csilla
Duna House - Érd, Diósdi út 4.
Az iroda összes hirdetése
+36 23 998 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 131 641 Ft
Második évtől
167 838 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év